نسل آینده کیف پول های الکترونیکی بیت کوین و ارزهای دیجیتال را همین امروز تجربه کنید!

برای نگهداری، مبادله و نظارت بر دارایی های دیجیتالی خود، از کیف پول نسل جدید والبی استفاده کنید. با پشتیبانی بسیاری از ارزهای فیات و دیجیتالی، از جمله یورو، ریال، لیر ترکیه، بیت کوین، اتریوم، تتر، لایت کوین، بیت کوین کش و سایر ارزها و توکن ها، والبی گزینه ای فوق العاده ای برای کاربران بلاک چین می باشد.

بهترین کیف پول بیت کوین برای ایرانیان
اپلیکیشن خرید بیت کوین

کنترل کامل روی کیف پول ارز دیجیتال

سیستم والبی به شکلی طراحی گردیده است که بر خلاف اکثر کیف پول های دیجیتال، شما قادر به داشتن کلید خصوصی داراییتان باشید و کنترل کامل روی کلیدهای خصوصیتان داشته باشید. این قابلیت علاوه بر مزایای فراوان در درجه اول به این معنی است که هیچ کس جز خودتان هیچگاه به کیف پول والبی شما دسترسی نخواهد داشت.

ویژگی کیف پول بیت کوین و ارزهای دیجیتال والبی

جهانی

اپلیکیشن موبایل والبی به شما این امکان را میدهد در هر زمان و هر مکان ، حتی در حالی که قدم میزنید به بورس و بازار ارزهای دیجیتال متصل باشید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی را بخرید ، بفروشید ، با هم مبادله کنید.

امنیت

رمزنگاری کاملا بروز و دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه اروپا موجب امنیت بالا و حفاظت قوی والبی از دارایی های دیجیتال موجود در کیف پول شما گردیده است .

سادگی

رابط کاربری زیبا و کاربر پسند موجب شده سردرگمی کاربران در مورد کار با ارزهای دیجیتال کاملا از بین برود.

مجوز

کیف پول دیجیتال والبی، دارای مجوز فعالیت های اقتصادی از اتحادیه اروپا European Union Register می باشد.

یکپارچه

دیگر نگران نصب کیف پول های مختلف و ذخیره کلید های خصوصی یا پسوردهای متعلق به هر کدام از آنها نباشید. والبی همه چیز را یک جا دارد. سوابق عملکرد، تبادل، کیف پول، همه و همه در یک جا گردآوری شده است.

انتقال و تبادل

با والبی به راحتی دارایی های دیجیتال خود را برای دوستان خود ارسال نمایید و با در اختیار گذاشتن کلید عمومی خود، از دوستان خود ارزهای دیجیتال دریافت کنید.